Földi kiszolgálási adatkoordinátor

Çelebi Ground Handling Hungary Kft.!

Visszajelzések alapján büszkén írhatjuk le, hogy a Çelebi egy jó

munkahely.

Bővítjük csapatainkat, így szívesen várjuk azok jelentkezését, akik úgy

érzik passzolnak a képbe.

Mi vagyunk a Çelebi Ground Handling Hungary Kft.!

Földi-kiszolgálási-adatkoordinátor

MIT CSINÁL EGY ADATKOORDINÁTOR?

  • Légiforgalmi és repülőgép-üzemeltetési számítógépes adatbázisokat kezel.
  • A forgalmi előtéren szolgálatot teljesítőket koordinálja.
  • Kapcsolattartásért felel a repülőgép személyzetével valamint más szolgálatokkal.
  • Riportokat és jelentéseket készít a különböző számítógépes rendszerek segítségével

NE IJEDJ MEG, DE EZEK A JELENTKEZÉS FELTÉTELEI:

  • Középfokú végzettség
  • Többműszakos munkarend vállalása (Elmondjuk ez alatt pontosan mit értünk)
  • Jó számítógépes ismeret (elsősorban Excel)
  • Aktív magabiztos angol nyelvtudás
  • Hatékony kommunikációs képesség, stressztűrés

SZÁMUNKRA EXTRA ÉS ÖRÜLÜNK NEKI, DE NEM FELTÉTEL, HA:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

ÚGY ÉRZED IZGI? NÉZD MI JÖN MOST!

  • Motiváló bérezési csomagot kapsz, cafeteria juttatásokkal
  • Bónuszok és különböző pótlékok, amik "megdobják" a fizut
  • Bejelentett, törvényes munkaviszony, korrekt bérelszámolás
  • Bejárásodat vidékről, vagyis Budapesten kívülről, tömegközlekedés esetén 86%-ban térítjük, autóra pedig 15Ft/km-t biztosítunk
  • Közösségi rendezvények, céges programok
  • Kihívást jelentő és változatos feladatok - egy reptéren fogsz dolgozni! ;)
  • Összetartó csapat, ahol azt nézik mit tudsz és nem azt, amit nem
  • Menő közösségi programokkal, rendezvényekkel és exkluzív környezettel fogsz találkozni

MÉG EGY KICSIT TARTANÁNK CSAK FEL…

Információk a kiválasztási folyamatról:

Ez úgy történik nálunk, hogy:

  1. Beérkezik az önéletrajzod
  2. Emailben egyeztetünk, szükség esetén telefonon, hogy biztos megértsük egymás igényeit.
  3. Személyes szóbeli interjú

Ha van Benned kérdés hát ne habozz!
+3670 932 5005 (Zsók Gyuri)
allas@celebiaviation.hu

A repülés szenvedély.
A földi kiszolgálás hivatás.
Számodra a
Çelebi a legjobb választás.